Skocz do zawartości

[e46] Jak podlaczyc ori radio pod wzmaka


nugat18

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie glupie pytanie,

Wyciagnelem rca z ori radia 4 chincze, I chce zrobic proste audio dwa glosniki przód i sub w bagolu,

Czyli musze kupic 4 kanalowy wzmacniacz i go zmostkować lub mocny 2 kanałowy.

Tylko teraz pytanie chce rozdzielacz przód z tyłem, faderem,

Czyli wzmacniacz musi miec 4 wejscia in ? czy 2 wejscia in

Dobrze myśle , jak nie to prosze o poprawe

 

Chce na tył wrzucic wzmaka ok 25 cm Pb, i przód narazie zostawie podepne pod wzmaka dla samych wysokich tonów, jak bedzie tak samo kiepsko to wrzuce również pb do 50-60 rms.

 

Jezeli robie ot to sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli z radia jest 4xout to kup wzmaka na 4 wejścia z czego przód robisz ze wzmaka a tył mostek na suba lub 2xtył (zależnie od chęci) .Możesz podciągnąć do tyłu głośniki z tego wzmaka i jak ma przejście na następnego to dokupić jeszcze jeden z 2-ma wejściami - robisz mostek i zasilasz suba.Tym sposobem masz 4 x wyjścia ze wzmaka na głośniki (polecam Hertz) i jeden na suba. Oczywiście powinna być możliwość regulacji faderem. Ogólnie polecam wymianę ori radia na coś co gra .Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
Ja wymienilem radio na jvc 2 din av 50+ adapor ramka 2 din kosz 830zł, wszystko gralo spoko dopuki nie dorzucilem wzmaka do instalacji suba w podlokietnik 8cali który trzeszczy twardo gra, i szukam przyczyny od 2 tyg, kable wzmak radio glosniki wszystkos pr w innym aucie gra pieknie u mnie rzezi nawet na samym aku bez klem nie wiem o co kaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.