Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/bmw-e46-1-8i-alu-klima-wielofunkcja-2936877969.html

 

Planuje zakup E46 do 12000PLN do 2000r. Zależy mi szczególnie, żeby samochód miał automatyczną klimatyzacje, elektryczne szyby i firmowe radio. Znalazłem taką ofertę. Zastanawia mnie ilość wyświetleń (ponad 3000). Sugerowałoby to, że już niejeden potencjalny kupiec oglądał to auto na żywo i coś mu jednak nie pasowało. Czy jest ktoś kto widział to auto na żywo, gdyż nie wiem czy warto jechać 100km.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arek

Co masz na myśli mówiąc spasowanie przodu, sugerujesz że bity?

 

Ile waszym zdaniem powinno kosztować E46 z podobnym wyposażeniem z 1999 - 2000r.

 

@Czarny

Tapicerka fakt brudna ale niepoprzecierana, kiera też nie wygląda na zmęczoną. Może ma tylko delikatnie zrzucony przebieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Plamy nie muszą świadczyć o przebiegu (który jest intrygujący :wink: ), bo jasne wnętrze szybko się brudzi, albo jak kto woli szybciej widać brud :mrgreen: wywaliłbym tylko te kierunki nie pasujące do niczego, wnętrze jest ok, kiera nie jest styrana i kolor też mi pasuje (mam ten sam :P )

100 km po auto to rzut beretem, ja jechałem 500 jak pasowała mi oferta :8)

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym zdjęciu od strony pasażera wydaje mi się średnio spasowany aczkolwiek ze zdjęć nie ma co wróżyć. Poza tym auto ma już 14 lat więc większe lub mniejsze przygody mogło mieć ważne żeby było to dobrze zrobione :D Co do tego ile powinno kosztować to pytanie trudne bo są ludzie którzy chcą szybko sprzedać auto i nie szaleją z ceną i są też tacy którzy wiedzą co mają i za darmo nie oddadzą. Moim zdaniem ok 15 tys powinno kosztować w miarę rozsądne r4 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.