Skocz do zawartości

Brak zmiany ustawień po zakończonym kodowaniu E46


-NikuS-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, instalowałem dzisiaj INPE na Windowsie XP postępując zgodnie z instrukcją, dotychczas korzystałem z gotowca Trandolfa przez VMvare na innym komputerze. Miałem wtedy do wyboru kilka modeli, teraz jest ich zdecydowanie więcej, ale nigdzie nie mogę znaleźć E46, który posiadam.. :( Domyślam się, że jest tak przez BMW Group Rectification Programs UK podczas instalacji.. Jeśli nie to gdzie może leżeć problem?

 

Przy okazji zadam jeszcze jedno pytanie - chciałem w NCS wyłączyć podświetlenie tablicy rejestracyjnej, zmiana w programie się zapisała, a lampki nadal świecą - wie ktoś dlaczego tak może być?

Edytowane przez -NikuS-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wyłączyłeś sprawdzenie podświetlenia tablicy rejestracyjnej tylko na zimno czy na ciepło też?

 

Tzn? Zrobiłem to bez edycji pliku FSW_PSW.MAN, spróbuje to zrobić, a jak nie zadziała to będę myślał dalej, bo pewnie w tym tkwi problem..

 

 

Dzięki lysy_23 - o to chodziło ;)

 

Edit. Zrobiłem teraz zgodnie ze znalezioną na forum instrukcją, edytowałem plik FSW_PSW.MAN i włączyłem kodowanie, wszystko szło chyba jak należy - każdy moduł po kolei, mrugały kontrolki, światła, machały wycieraczki :D Aż w NCS pojawił się napis "coding ended", ale żarówki tablicy nadal świecą :( Zdarzało się też, że wyskakiwały mi wcześniej jakieś błędy, to była chyba 3 próba kodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.