Skocz do zawartości

e83 lift 2007 a welcome light da sie zaprogramowac?


ada137

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli jest to jest, jeśli tego nie ma w wyposażeniu to żadne programowanie nie pomoże.

 

Ale czy twoja wypowiedź dotyczy dokładnie E83 po lifcie ??

Przecież w wielu modelach mozna to bez problemu zakodować mimo ze w standardzie nie ma

Ja nie mam już swojej e83 z 2007 i się akurat tą funkcją nie interesowałem ale jeśli moduł jest odpowiedni to dlaczego nie mozna zakodować ??

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty piszesz o dodatkach a chodzi o

 

Swiatła powitania "welcome lights" – "Begrüßungslicht" podczas otwarcia samochodu z pilota zapalają się światła mijania (krotkie) na określony czas - mocno ułatwia znalezienie auta na parkingu, bądź w celu oświetlenia sobie drogi do samochodu.

 

a nie podświetlenie klamki bo to jest faktycznie opcja :D

 

edit: jak jest FRM2 to mozna :cool2: a teoretycznie od 2007 były już własnie te ale trzeba sprawdzić faktycznie jaki jest :mrgreen:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak oswietlenie klamet jest dodatkowym pakietem mam to w e90 przed liftem lecz tam nie moge zaprogramować welcome light a wiesz moze sfinks jak to zaprogramowac mam inpe przewod gdzie tego szukac bo jeszcze nigd oprócz kasowania bledów nic nie programowałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym modelu auta da się zaprogramować Welcome Light jeśli jest moduł FRM2, niema to nic wspólnego z podświetlaniem klamek czy też lusterek. Kiedyś czytałem ze nawet jak sie niema nowego modułu to da rady tak zrobić żeby postojówki zapalały się wraz z lampkami w klamkach bądź lusterkach niezależnie od tego czy jest stary moduł świateł czy nowy. Jednakże osobiście nie udało mi się tego uruchomić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.