Skocz do zawartości

E39 buczy BMW Professional RDS


Pavlo 530

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,dziś usłyszałem że coś buczy mi w radiu :shock:

Wygląda to tak ,gdy wyciszę radio całkowicie nic nie słychać ale gdy przekręcę volumy ciut w prawo (jeden ząbek)słychać buczenie,prawdopodobnie z suba,gdy daje głośniej głośniki grają dobrze i czysto ale nadal słychać buczenie.Pomóżcie proszę bo szlag mnie trafi z tym buczeniem :duh: Nie wiem może jakiś przewód się przetarł ???? Powiedzcie proszę od czego zacząć???

Dodam że radyjko ma wzmaka w bagażniku po lewej stronie który podłączony jest z góry trzema kostkami.Jeszcze raz proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Witam,kożystając z wolnej chwili postanowiłem przyjżeć się bliżej problemowi.Posprawdzałem przewody i wiązki przy wzmacniaczu i zmieniarce,niby wszysto w pożądku więc zdjełem obudowę półki w bagażniku i niestety nic nie ujżałem oprócz kostki podłączonej do zestawu głośników,odpiełem ją i buczenie ustało ,grają tylko głośniki w przednich drzwiach i nicwnich nie słychać oprócz muzy.Po podłączeniu kostki nadal złychać buczenie ale ciężko stwierdzić czy tylko z suba czy także ztylnych głośników.Dodam że buczenie powstało po zmianie akumulatora i tak zostało, następna sprawa to gdy jest podłączona kostka to po włączaniu CD czyli zmieniarki trzeszczy i charczy na prawej stronie (kanale),po przełączniu na tuner jest oki ale buczy :duh: Podpowiedzcie coś proszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.