Skocz do zawartości

E61 520d sruby zabezpieczajace


jacusss26

Rekomendowane odpowiedzi

No to masz 2 mozliwosci albo pojechac do aso i dopasowac koncowke do sroby zabezpieczajacej co bedzie pewnie kosztowac z 200zl albo pojechac na warsztat tam rysiek z mietkiem wezma spawarke dospawaja inna srube do twojej zabezpieczajacej i odkreca max 50zl, niestety nikt ci nie dopasuje od innej poza aso ( po vinie) bo sa setki rodzaji jedne maja jeden zabek wiecej jeden mniej, pewnie masz od nowosci te sruby pozatym srob zabezpieczajacych sie juz nie stosuje w e60 tym bardziej jak masz oryginalne felgi, bo takich przecierz nie kradna, sorby zabezpieczajace mialy zastowanie jak nasze bawarki byly jeszcze w kwiecie wieku i wszystkie typy spod ciemnej gwiazdy sie na nie czajili teraz to sie mija z celem bo kto w dzisiejszych czasach kradnie felgi , jak mozna cale auto zawinac :) :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz 2 mozliwosci albo pojechac do aso i dopasowac koncowke do sroby zabezpieczajacej co bedzie pewnie kosztowac z 200zl albo pojechac na warsztat tam rysiek z mietkiem wezma spawarke dospawaja inna srube do twojej zabezpieczajacej i odkreca max 50zl, niestety nikt ci nie dopasuje od innej poza aso ( po vinie) bo sa setki rodzaji jedne maja jeden zabek wiecej jeden mniej, pewnie masz od nowosci te sruby pozatym srob zabezpieczajacych sie juz nie stosuje w e60 tym bardziej jak masz oryginalne felgi, bo takich przecierz nie kradna, sorby zabezpieczajace mialy zastowanie jak nasze bawarki byly jeszcze w kwiecie wieku i wszystkie typy spod ciemnej gwiazdy sie na nie czajili teraz to sie mija z celem bo kto w dzisiejszych czasach kradnie felgi , jak mozna cale auto zawinac :) :8)[/quo

 

Dzieki kolego za odpowiedz:-)No wlasnie slyszalem ze jest mnostwo rodzaji tych srub wiec dopasowanie jest praktycznie nie mozliwe a do aso mam okolo 150 km wiec to sie nie oplaca jezeli mechanik moze mi to zrobic:-)Jutro wjade do znajomego.Wiecej juz tego dziadostwa nie chce.kupie zwykle 4 sruby i bedzie po sprawie.Jeszcze raz dzieki:-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę :shock: Przecież to osobny element i jak najbardziej kupisz :D

 

Tu sobie zobacz gdzie koła:

 

http://www.realoem.com/bmw/select.do

 

Nie jestem na 100% pewien ale wydaje mi sie ze kupic mozna ale caly komplet 4 sruby i koncowke a osobno to jak juz to pewnie tylko w aso na miejscu ale reki nie dam se uciac;-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.