Skocz do zawartości

kolejne pytanie o opony RFT


GruszekMK

Rekomendowane odpowiedzi

Ten temat byl juz klepany tyle razy co Hugh Hefner w tylek modelki. :mad2:

To ze zakladasz tylko na przod to swiadczy o tym ze nie dbasz o bezpieczenstwo. Albo 4 albo nic. Wogole jaki jest sens miec dwie takie i dwie takie. :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy moglibyscie opisac swoje wrazenia po zmianie opon z rft na zwykle?

Ja zmienilem tylko przednie i buja przodem troche a tyl sztywny.

Zastanawiam sie czy zmienic tez tyl na zwykle czy przod spowrotem na RFT zanim zawieszenie padnie.

 

 

:mrgreen: :duh: :mad2: :search: :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie clip, PabloM i arnold: Emotek typu : :search: :mad2: :cry2: :duh: :mad2: :search: :cry2: :mad2: :duh: :nienie: " możemy wklejać milion ale to do niczego nie prowadzi.

Ja jestem na forum dość długo, z zaangażowaniem czytam co najmniej od końca zeszłego roku i tak na prawdę to nie za bardzo przypominam sobie jakiś konkretnych tematów o zamianie opon z RunFlat na zwykłe. Nawet jakbym sobie przypomniał to nawet dla mnie dosyć ciężko jest je znaleźć w wyszukiwarce.

 

Nie wiem po co tłuczecie posty nic nie wnoszące a mówiące tylko " :search: ". Nie raz już mi się zdarzyło, że google czy wyszukiwarka forumowa wyszukała mi jakieś interesujące mnie zagadnienie, w którym dowiedziałem się jedynie, że mam użyć wyszukiwarki bo "wszystko już było".

 

Moja prośba jest taka: zanim kogoś opieprzysz żeby użył wyszukiwarki i jeżeli już tracisz swój czas, to WKLEJ RÓWNIEŻ LINK do tematu, który pomoże rozwiązać problem.

 

Tak to w końcu dojdziemy do momentu, w którym 99% pytań już było i w sumie to należałoby zamknąć forum.

 

:cool2:

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj słabe te twoje "czytanie z zaangażowaniem"... :duh:

 

A więc nikt nie będzie za ciebie odwalał roboty wskazując ci linki! :!:

Czy tak wielkim problemem jest zanim napiszesz kolejny post wpisanie dwóch słów ( run flat ) w wyszukiwarkę ? :?:

Tylko po co prawda... Najlepiej będzie jak jakiś "frajer" wpisze za ciebie te słowa i poda ci link do wątków na tacy... :nienie:

Ty byś chciał pójść na łatwiznę i nie czytać, kilkudziesięciu, kilkuset postów w których temat RFT był przewałkowany od a do z.

Po co tłuczesz nic nie wnoszące wpisy na forum zamiast poszukać w wyszukiwarce. :mrgreen: :norty:

 

to tylko kilka linków z wyszukiwarki a jest tego o wiele więcej... :idea:

 

Gdybym był moderatorem od razu zamknąłbym ten wątek a linki podaje nie aby ci pomóc tylko by wskazać twoją nieudolność... :search: :search: :search: :mad2: :mrgreen: :evil: :norty:

 

viewtopic.php?f=70&t=162832&hilit=zmiana+opon+run+flat+na+zwykle

 

 

viewtopic.php?f=87&t=12352&hilit=zmiana+run+flat

viewtopic.php?f=87&t=194286&p=1415959&hilit=run+flat#p1415622

viewtopic.php?f=70&t=181263&hilit=run+flat

viewtopic.php?f=164&t=193315&hilit=run+flat

viewtopic.php?f=70&t=159996&hilit=run+flat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.