Skocz do zawartości

inpa sys-00005

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

krótkie pytanie

inpa mi wyskakuje z sys-00005 not found.......

komputer to

netbook acer d257

specjalnie wrzuciłem tam xp zeby nie było problemow z win 7 :mad2:

przejsciówka z usb na rs232 na chipie pl2303 - i tu moze byc pies pogrzebany przy najnowszych sterownikach kod 10 przy sterownikach z 2004 roku

ok komunikacja działa com testowałem zwierajac rx z tx i wysyla i odbiera

kabel do bmw z wyjsciem com napewno działa byl wczesniej w stacjonarny wpiety i caly czas działał

niestety mojej 316 compact z m43 nie chce polaczyc

inpe instalowałem i ustawiałem wg poradnika nerwusa

obd ini i edbias ini nawrzucałem sie od chu po same kolana wszstko przebiegło dobrze w ustawieniach

poradzcie co to moze byc ten sys 00005 straaasznie mało na ten temat pisze :cry:

Opublikowano

Przejściówka musi pracować w zakresie 3F8-3FF, Twoja w tym zakresie raczej nie będzie pracowała.

Jaki masz interfejs?

 

 

A jeśli chodzi o błąd sys-0005

 

1.8 EDIABAS error: Error (95) SYS-0005: OBJECT FILE NOT FOUND

Reason 1: No SGBD in C:\EDIABAS\ECU

Solution 1: Copy the SGBD into the Ecu directory.

Reason 2: No group file in C:\EDIABAS\ECU (for group call)

Solution 2: Copy the group file to C:\EDIABAS\ECU

Reason 3: No path definition C:\EDIABAS\BIN

Solution 3: Set the system variable (see 2.1)

Reason 4: Incorrect path definition in EDIABAS.INI

Solution 4: Set the EcuPath path in Ediabas.ini to C:\EDIABAS\ECU

Reason 5: The SGBD name contains reserved characters or is too long. Only 8 characters

are allowed (a-z, A-Z, 0-9, "_").

Opublikowano
  • Autor

tak tak kombinowałem z tym SGBD

problem w tym ze system mam na E to po 1

po 2 jesli mowisz na temat portów to moze i tak byc ze zablokowane cos w jakims zakresie jest

zainstaluje dzis na nowo system tylko standardowo na C:

oraz zastosuje sie do tego poradnia

http://www.hal.trzepak.net/faq/winxp/userport.htm

na wszelki

jutro dam znac po pracy czy rozwiązałem problem :cool2:

Opublikowano
  • Autor

witam

odpaliłem juz na nowym systemie i inpie wszystko ładnie

wykrywa zapłon łączy sie pobiera błędy z boduszkami i absem sie połączyłem

ale ze skrzynią i silnikiem nie moge błąd IFH-0009

silnik m43 są tam 3 pola do wyboru przy 2 wogole command not accept a przy jednym m43 IFH-0009

mozecie cos zasugerować ?

skrzynia automatyczna to samo

Opublikowano
  • Autor

witam

cos takiego jak 1 z lewej u góry

http://img12.allegroimg.pl/photos/oryginal/25/95/20/63/2595206360

plus przejscie na okragla wtyczke nie jest to wina kabla bo wczesniej smigał na innym aucie m50b25 z 93 r polaczył

rok auta 95

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.