Skocz do zawartości

e36 sprzęt grający

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam!! zamierzam kupić sobie porządny sprzęt grający . Chcę zastąpić stare bo rzężą nowymi które będą dobrze grać dodatkowo tuba i wzmak:) mam ok 1500zl

Będę sprzęt kupował w media markt w toruniu.

Głośniki:

http://www.mediamarkt.pl/torun/glosniki-magnat-car-fit-style-162,id-145239

http://www.mediamarkt.pl/torun/glosniki-jbl-cs-6,id-145181

 

skrzynia:

http://www.mediamarkt.pl/torun/subwoofer-jbl-gt5-1204br-,id-65527 vs http://www.mediamarkt.pl/torun/subwoofer-clarion-sw3013b,id-145043 vs http://www.mediamarkt.pl/torun/subwoofer-magnat-edition-bs-30-czarny,id-145073 vs inne??

 

Wzmacniacz:

http://www.mediamarkt.pl/torun/wzmacniacz-jbl-gt5-a604-,id-69539 vs http://www.mediamarkt.pl/torun/wzmacniacz-magnat-edition-four-,id-51709 vs inny??

 

Co sądzicie o tych głośnikach?? Proszę o sugestie które lepsze nie koniecznie akurat te co podałem mogą być inne ale ze sklepu w Toruniu:)

Opublikowano

a nie lepiej skrzynie i wzmacniacz kupic uzywana??

np. ja mam do sprzedania z głosnikiem ground zero 30 spl 1kw rms za ok 500zł

i do tego kupujesz jakis wmacniacz ok. 1-1,5kw w podobnej cenie np. sinuslive sla-1500 i masz konkretne granie za mała kase takiego wzmaka mozesz wyrwac w granicach 600zł

Opublikowano
  • Autor
wolę nowy sprzęt a dodatkowo będę brał na ratki:)
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Te głośniki to słabizna Stary, generalnie Magnat to słabizna. Dobre 13-tki to około 400zł za komplet ale warto...przemyśl to. Focal, Infinity itp Tym bardziej że na ratki, sprzedasz furę głośniki zabierzesz ze sobą, naprawdę warto.
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
wracam do tematu będę kupował sprzęt za gotówkę więc jakie firmy najlepiej wybrać budżet to ok 1500zl głośniki 13cm, 16cm, 9x6, tuba,wzmak,radio. Macie jakieś dobre firmy??
Opublikowano
Dozbieraj drugie tyle, wtedy coś dobrego da radę zmontować :? W tej cenie ciężko o coś dobrego. Mnie radio i 13tki kosztowały 1600zł ponad więc wiesz...
Opublikowano
  • Autor

dyskoteki nie bd robił:) chcę wymienić na nowe bo stare nie dają rady, czytałem że firma hertz jest dobra i tania, ja bardziej patrzyłem na jbl, alpina itp ale może ktoś ma ten zestaw hertza i podpowie czy warto??

 

http://moto.allegro.pl/zestaw-infinity-ref-6530-cs-270w-dystanse-mdf-i2666595821.html albo to:)

http://moto.allegro.pl/alpine-spg-17cs-165mm-280w-max-komponent-gwar24m-i2649616009.html

http://moto.allegro.pl/powerbass-s-6c-nowe-dystanse-mdf-kurier-gratis-i2639536753.html

Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.