Skocz do zawartości

Luz między wałem a skrzynią Wymiana skrzyni e46 328


arbuz229

Rekomendowane odpowiedzi

akurat u mnie były, po ich wymianei bez kitu nic nie stuka, aż sam sie zdziwiłęm, ale ogólnie oprćóz wymiany półosi miałem spawaną podłoge i wymieniony łącznik elastyczny wału i tuleje dyfra, u mnie akurat stukanie ustało po wymianie półosi, a u brata po wymianei tulei dyfra więc ciezko powiedzieć jak bedzie u ciebie.

 

Jak byś suzkał półosi to pamietaj ze 2,8 w manualu ma inne niz w automacie noi trafić niezajechane ciężko, najlepeij szuakć z auta o małym realnym przebiegu bo nowe to fortuna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podpinam się pod tema miałem ten sam problem ale w 316i wymieniłem wszystko czyli skrzynie, wszystkie tuleje tylnych sanek półosie dyfer ale nie pomyślałem nad wałem i co, po oględzinach okazało się że mam luz na krzyżakach i wieloklinie łączącym wał przy podporze. :D Czyli tyle mogę powiedzieć co ja zrobiłem może ktoś ma inną teorie. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Odgrzeje kotleta...

 

Koledzy jak wasza walka ze stukami?? Ja wymieniłem dyfer oraz wszystkie tuleje z tyłu razem z lacznikami i innymi pierdolami łącznie 21 elementów i nadal puka najbardziej przy cofaniu i wyciskaniu gwałtownie sprzęgła czuć jak coś z tyłu puknie i lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Przeguby półosi nie mają luzów?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.