Skocz do zawartości

Zniknęła nawigacja z menu - 4:3 mono


Maksio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Tak jak pisałem (jak się okazało nie w tym dziale) jestem nowy użytkownikiem tego forum i bmw.

Bawiłem się różnymi ustawieniami i pełen szczęścia odkryłem, że oprócz j. niemieckiego które ni w ząb nie rozumiem jest jeszcze do wyboru j. angielski. Jednak po takich skokach w menu nagle patrzę a tu brakuje widocznie jednej linijki :duh:

 

na górze jest radio i później od razu przeskakuje mi na board computer a wyżej powinna być jeszcze nawigacja. Dlaczego tak się stało ? Jak był język niemiecki to po naciśnięciu nawigacji wyskakiwał jakiś komunikat prawdopodobnie o braku CD w bagażniku.

Czy da się to jakoś odkręcić czy zniszczyłem sobie jedną funkcję po prostu skacząc po menu ? :mad2:

 

Druga sprawa: czy jeśli po prostu coś wyłączyłem i da się to przywrócić: zakup płyty dvd da mi nawigację w języku polskim (http://allegro.pl/bmw-nawigacja-e60-e90-x5-x6-e39-e46-2012-najtaniej-i2456481897.html )

 

Będę wdzięczny za pomoc, bo jak sobie rozwaliłem taki bajer to mnie krew zaleje....

 

czy ktoś byłby w stanie pomóc i coś podpowiedzieć ? wczoraj zauważyłem, że pojawianie się przycisku nawigacji staje się loterią... no i czy ta płytka będzie pasować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż, nikt nie odpowiada, natomiast ustaliłem parę kwestii:

 

nawigacja zniknie z menu jeśli będziemy chcieli ją włączyć a nie będzie żadnej płyty w czytniku

 

kwestię mapki też powoli ogarniam, kompletuje potężny zbiór plików i know-how na forum i nie tylko, temat można zamknąć, sorki ciągle się uczę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.