Skocz do zawartości

Wyciek z skrzyni biegów biegów


afolek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam raz jeszcze w osobnym temacie poruszyć temat wycieku ze skrzyni biegów.

Mam 525 D z automatem, i okazalo się ze mam wyciek.

Na serwisie powiedzieli mi ze trzeba wymienic uszczelke miski , jakas tulejke do skrzyni a sama operacja ponad 400zl ...

Wtedy rowniez nie wiadomo czy olej bedzie do zmiany lub nie.

Czytalem na forum i innych miejscach rozne opinie na temat wymiany oleju w skrzyni.

Powiedziano mi ze oleju wchodzi 9 l i jest to koszt blisko 1000zl ...pytanie czy naciagana sprawa czy faktycznie trzeba zmieniac?

 

Dziekuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem. Nie chciałem zmieniać oleju w skrzyni dopóki była sucha. 3 mce temu zauważyłem, ze mokro także nie miałem wyboru. Samej uszczelki chyba nie dostaniesz. Miska jest plastikowa i jest w komplecie z uszczelką. Dodaj olej i tulejke do gniazda i koszt dosyć wysoki. Ale muszę przyznać, że po wymianie skrzynia zdecydowanie lepiej zaczęła chodzić. Nie przeciąga biegów i nie ma tego szarpniecia kiedy dojezdzam do świateł ( zmiana z 2 na 1 bieg ). Olej z BMW M1375.4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.