Skocz do zawartości

Auto dla żony


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Poszukuję BMW dla żony. Wcześniej jeździła BMW 530xd e60. Samochód był super wyposażony. Teraz chcę go zmienić i zastanawiam się nad paroma beemkami. W grę wchodzą 328i (nowe), 320d(nowe), X5 40d, 530d xdrive albo 535d. Które z tych aut byłoby najlepszym następca wymienionej u góry e60? Ja jeżdżę Land Cruiserem V8 i jak wcześniej wszędzie jeździliśmy 530xd tak teraz jeździmy Toyotą, ale chciałbym poczuć te przyspieszenie tak jak czułem w e60. Z góry dziękuje za pomoc :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przyśpieszenie to moim zdaniem 535d (rozumiem,że f10?), jeżeli chodzi o bezpieczeństwo to wydaje mi się,że żona będzie się czuła bezpieczniej w X5. W 320d takiego przyśpieszenia nie poczujesz,a jeżeli ja miałbym do wyboru f10 35d, x5 40d, to 328i ani 320 bym raczej nie brał pod uwagę,ale dużym plusem jest to,że to nówka. Jeździłem F10 ale 30d i powiem Ci,że naprawdę fajnie to jedzie. X5 akurat w tym silniku nie jechałem,ale jeździłem F01 740d i silnik naprawdę bardzo dobrze sobie radził,tym bardziej,że to spore auto:)

 

Niech się żona przejedzie każdym z tych aut i sama zadecyduje co się jej najbardziej podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz patrzę też dla siebie jakbym jechał gdzieś dalej to wezmę beemkę a jej zostawię Land Cruisera. Jeździłem 320d i iks piątym 40d. Muszę przyznać że lepszym autem od takowej iks piątki w życiu nie jechałem i chyba zostanę przy iks piątce. Chciałem kupić sobie 40d ale niestety nie nadaje się do mojej pracy :/ . Ale z drugiej strony 320d byłoby rozsądnym wyborem dla niej do miasta i od wielkiego dzwonu gdzieś dalej w granicach 150km. Jestem jednak grubo za iks piątym, chociaż piątka też za mną przemawia. Wg mnie najpiękniejsze auto f10. Muszę się jeszcze zastanowić, ale chyba wezmę iksa piątego :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X5 jest naprawdę bardzo ładne,podejrzewam,że 40d daje tak samo radę jak w F01. Także też na Twoim miejscu bym szedł w stronę X5. LC V8 na pewno pali coś ok.20-25 litrów, także na dłuższe trasy X5 będzie idealna, spalanie małe, ogromna wygoda, auto się prezentuje super. Chociaż F10 też jest super. Kupisz 320d,to zobaczysz,że i żona i Ty będziecie mieli po prostu niedosyt mocy, chyba że 335i, wtedy byłbym na tak dla 335i :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V ósemka tak dużo nie pali w trasie udało mi się raz zejść do 14,5 litra. Chociaż to jest dla mnie drugorzędna kwestia. F01 mi się jakoś nie podoba raczej wolałbym f10 z tym silnikiem. Chyba jednak wybiorę iksa piątego, może poczekam trochę jak będa z małym przebiegem tańsze x5 m50d hehehe, to jest dopiero moc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.