Skocz do zawartości

BMW E65 z Adaptive Drive zmiana kół z 18" na 20"


arnold

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... niedawno stałem się posiadaczem e65 750-tki, auto aktualnie ma założone koła 18 calowe, rozważam zakup kół w rozmiarze 20", czy przy zawieszeniu Adaptive drive odczuwalna będzie różnica w komforcie jazdy? Aktualnie auto jest mega komfortowe i chciałbym aby tak pozostało.... Przy tradycyjnym zawieszeniu na pewno będzie gorzej, tutaj nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Po pierwsze gratulacje :cool2:

 

Moja e65 jeździ na letnich "słoneczkach" 19 cali, mam to samo co Ty, tylko przed liftem zowie się to EDC+DD :mrgreen: . Kiedyś zastanawiałem się nad założeniem 21'' Styling 128, ale podobnie jak Ty obawiałem się utraty tego megakomfortu z jazdy. Sam wyraźnie odczuwam poprawę komfortu przy przesiadce z 19'' na baloniaste, jak na e65, zimówki (17''). Jakie masz obecnie opony na tych 18'', RF? Jeśli tak to zaryzykowałbym, bo wydaje mi się, że zmieniając 18'' z RF na 20" ze zwykłymi oponami komfort nie powinien zbytnio ucierpieć, może odrobinkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ! :) Dzięki :) na razie jestem mega zadowolony :) po przesiadce z trójki odkrywam kanapowy świat ;)

 

opony mam zwykłe - pirelli lecz posiadają gwiazdkę - nie wiedziałem że BMW rozdaje rekomendacje nie run - flatom...

 

Może auto nie wygląda na 18" rewelacyjnie ale w siódemce chyba są inne priorytety, póki co zostaję przy 18", jak skończę opony pomyślę nad zmianą kół.

 

http://img140.imageshack.us/img140/8965/img2012052000018.jpg

http://img811.imageshack.us/img811/4319/img2012052000020.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.