Skocz do zawartości

NURBURGRING 2012


wujekwaldus

Rekomendowane odpowiedzi

Ta no tak patrzę, że w sumie tylko mi i ludziom jadącym od strony pomorza (czyt: Rufio) będzie ten berlin po drodze... takto chyba bedzie lepiej spotkać się na miejscu... ok godz: 18.00 :) - jak nie jedziecie sami to nagrywajcie filmiki z waszej drogi itp... może potem powstanie chęć stworzenia takiego filmiku zachęcającego na przyszłoroczny wyjazd na Nurburgring :)

 

Wiec jesli chodzi o spotkanie w berlinie to moze lepiej je po prostu olac :)

 

Tommy80: Czekamy, spontan te z jest fajny, miejsca w hotelu w sumie jeszcze są, ale te 200 pln droższe (np: kamilowi już wypadły te droższe miejsca...), miejmy nadzieje że u Ciebie uda się z tym chlodzeniem - u mnie też na ostatnią chwile ta chłodnica oleju zostanie założona... miejmy nadzieje że dobrze i olej mi nie tryśnie na torze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 360
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No tak wychodzi że ja Adrian i Kamil nadrabiamy jakby co 200km jadąc przez Berlin :|

Musimy sie zastanowić.

Dla mnie to nie tak duży problem to 200km jesli dodatkowo droga z Berlina na Ring jesł lepsza ale jak jest taka sama jakościowo to może darujmy sobie i spotkajmy sie przed RINGIEM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil i Karol, Wy przejeżdżacie autostradą przez Wrocław,to może my chociaż się złapiemy gdzieś w okolicy Wrocławia, co? Wy będziecie jechać razem,czy o różnych godzinach wyruszacie? Dzisiaj odebrałem auto, z chłodzeniem już jest ok, teraz tylko trzeba wymienić tuleje i wahacze :) Mam nadzieję że już więcej problemów nie będzie.

 

P.S. felgi i opony które kupiłem śnią mi się,dzisiaj miałem koszmar,bo śniło mi się,że założenie opon na felgi, wyważenie i zamontowanie w aucie kosztuje 5000zł, jeździłem po różnych punktach i najtaniej było 4300zł, chyba po ostatniej wizycie w ASO i ich cenach trochę mi się udzieliło :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil i Karol, Wy przejeżdżacie autostradą przez Wrocław,to może my chociaż się złapiemy gdzieś w okolicy Wrocławia, co? Wy będziecie jechać razem,czy o różnych godzinach wyruszacie? Dzisiaj odebrałem auto, z chłodzeniem już jest ok, teraz tylko trzeba wymienić tuleje i wahacze :) Mam nadzieję że już więcej problemów nie będzie.

 

P.S. felgi i opony które kupiłem śnią mi się,dzisiaj miałem koszmar,bo śniło mi się,że założenie opon na felgi, wyważenie i zamontowanie w aucie kosztuje 5000zł, jeździłem po różnych punktach i najtaniej było 4300zł, chyba po ostatniej wizycie w ASO i ich cenach trochę mi się udzieliło :mrgreen:

SUPER że jednak pojedziesz :8) :!:

 

Jak najbardziej jestem za jechaniem razem :cool2:

Tylko by trzeba bylo ustalić godzinę np. 7:00 rano na ORLENIE przy zjeździe kolo makro?

Albo inna propozycja :wink:

 

PS: hehe dobre z tym snem :lol:

a kiedy będziesz je mial?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro rano rezerwuje hotel,bo będę miał odpowiedź czy jadę z kimś czy sam.

Karol proponowałbym ten dalszy parking,bo ten orlen jest strasznie mały i może być tam tłoczno. Dzień przed będziemy się dogadywać dokładnie :)

Felgi są już,opony przednie też,czekam na tylne ;) Myślę,że koniec tego tygodnia/początek następnego;)

 

Kamil myślę,że też nie będziemy non stop jechać 250, w polsce to samobójstwo,bo ludzie nie patrzą w lusterka,a w niemczech może być tłoczno, zresztą chyba każdy z nas będzie miał CB to będziemy mówić kiedy ciśniemy,kiedy na spokojnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niemczech też nie patrzą w lusterka.... :)na początku jak głupi na nich trąbiłem, dopiero potem dowiedziałem się że jak jadę ponad 130, to na własną odpowiedzialność i muszę mieć pewność, że nikomu nie zagrażam w ruchu - a takie prawo można różnie interpretować....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 dni panowie :)

Ja to już się doczekać nie moge, boje się że po wyjeździe moje życie straci sens i będę czekał na taki wypad w kolejnym roku :(

Ja też :twisted:

Tak jak już rozmawiałem z Karolem , było by miło jechać razem .... ale on jest szybszy i od niego wszystko zależy :D ja lubię jezdzić za kimś więc dla mnie nie ma problemu

Karol może lepiej na bramkach na parkingu w Balicach ?

Bez przesady nie będziemy się ścigać :wink:

możemy sie umówić na bramkach albo na pierwszym ORLENie

Albo tak jak napisał Adrian wszyscy na konkretną godzinę na parkingu za Wrocławiem.

jutro rano rezerwuje hotel,bo będę miał odpowiedź czy jadę z kimś czy sam.

Karol proponowałbym ten dalszy parking,bo ten orlen jest strasznie mały i może być tam tłoczno. Dzień przed będziemy się dogadywać dokładnie :)

Felgi są już,opony przednie też,czekam na tylne ;) Myślę,że koniec tego tygodnia/początek następnego;)

 

Kamil myślę,że też nie będziemy non stop jechać 250, w polsce to samobójstwo,bo ludzie nie patrzą w lusterka,a w niemczech może być tłoczno, zresztą chyba każdy z nas będzie miał CB to będziemy mówić kiedy ciśniemy,kiedy na spokojnie;)

OK :cool2:

Nie ma co szaleć panowie żeby tylko na RING dojechać :)

w niemczech też nie patrzą w lusterka.... :)na początku jak głupi na nich trąbiłem, dopiero potem dowiedziałem się że jak jadę ponad 130, to na własną odpowiedzialność i muszę mieć pewność, że nikomu nie zagrażam w ruchu - a takie prawo można różnie interpretować....

Ja w niemczech raz jechałem za gościem do Francji w celach handlowych z firmy:

on cały czas pociskał okularnikiem 200km i ponad a ja wtedy swoja e90-tką (na szczęście do niego z dystansem ok.300m) za nim no i do czasu kiedy wjechaliśmy do tunelu z ograniczeniem prędkości kiedy to czarna e60 z ciemnymi szybami cywilna wyjechała z prawego pasa i rura za nim, wyprzedziła go i napis za tylnią szybą "POLIZEI bitte Fahren aus" czy jakoś tak.

Iczekam na niego na parkingu podjeżdża i - przekroczenie o ponad 50km/h i 1000 EURO płatne na miejscu :?

Także chętnie odam pierwsze miejsce prowadzenia komus innemu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, 1000 Euro to prawie caly wyjazd - to by bolało, dlatego dla własnego nie tylko bezpieczeństwa ale także zasobności portfela polecam szybką jazdą na odcinkach BEZ ograniczeń:) - a takich przynajmniej po mojej drodze jest od cholery ;] - troszkę się boje wysokiego spalania, ostatnio na trasie ~30/40 km poszło mi ponad 15 litrów paliwa a jak trafi mi się jakieś Porsche na autobanie to przecież jestem tak uległy, że nie odpuszcze :(

 

Tommy80: no to fajnie ze jedziesz, fajnie ze udalo sie zebrac AZ tyle samochodow! I to nie tylko z PL ale i z DE (mam nadzieje że chłopaki z DE nie nawalą i podjadą:D - bo coś rzadko się odzywają)

 

Jeśli możecie to niech każdy z was podeśle mi swój numer telefonu na priv, a potem tą listę roześle do każdego z użytkowników aby każdy z każdym miał kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TELEFONY

 

1. Wujekwaldus, BMW E92 335i - TELEFON PODANY

2. klagosz, BMW E92 335d - TELEFON PODANY

3. Minu$, BMW E92 335d - TELEFON PODANY

4. Kamil2011 e90 320d - TELEFON PODANY

5. Rufio E93 330d - TELEFON PODANY

6. tommy80 E63 645i - TELEFON PODANY

7. damp21plbe, BMW E91 325i -

 

HOTELE

1. Wujekwaldus, BMW E92 335i - HOTEL ZAREZERWOWANY

2. klagosz, BMW E92 335d - HOTEL ZAREZERWOWANY

3. Minu$, BMW E92 335d - HOTEL ZAREZERWOWANY

4. Kamil2011 e90 320d - HOTEL ZAREZERWOWANY

5. Rufio E93 330d - HOTEL ZAREZERWOWANY

6. tommy80 E63 645i - HOTEL ZAREZERWOWANY

7. damp21plbe, BMW E91 325i - CZEKAMY NA INFO O REZERWACJI HOTELU :)

Edytowane przez wujekwaldus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki druknijcie sobie naklejki na drzwi, z datą coś ala; 21.07.2012 Poland - Nurburgring - Poland

 

Po 1 będziecie zaje... wyglądać :)

Po 2 w gąszczu BMW w DE bez problemu będziecie się odnajdywać :mrgreen:

 

Kurde, ale żałuje że nie mogę z wami jechać :duh: trochę bym przegonił swojego, bo stoi w garażu i się kurzy :cry2:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki druknijcie sobie naklejki na drzwi, z datą coś ala; 21.07.2012 Poland - Nurburgring - Poland

 

Po 1 będziecie zaje... wyglądać :)

Po 2 w gąszczu BMW w DE bez problemu będziecie się odnajdywać :mrgreen:

 

Kurde, ale żałuje że nie mogę z wami jechać :duh: trochę bym przegonił swojego, bo stoi w garażu i się kurzy :cry2:

O naklejkach też myślałem jakbyście chcieli to mógłbym zamówić bo w końcu jedzie ze mną kumpel który robi takie rzeczy :)

Tylko nie wiem czy każdy by chciał takie coś :twisted:

Możesz mi pożyczyć autko z PDK - nie obrażę się, a i od razu Ci je odkurzę :)

No już widzę jakbyś "grzecznie" jeździł :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.