Skocz do zawartości

e38 94r. navi


adi_ad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam taki problem posiadam navi chyba mk1 ponieważ ma iny tył czytnik niż mk2 chodz na nim pisze produkcja 2001.

nie umie dokładnie sprawdzić tego ale jedynie co doczytałem się to że HW:5.0 i sw :5.6 jak wchodze do meni seting nie pisze mi nic jaka wersja o dziwo .

 

Nagrywam płyty softty do mk1 i do mk2 ale jak wkładam płytę cd to pochodzi może z 10 sekund i ja wypluwa spowrotem nie wiem co żle robię a chciał bym w końcu odpalić navi autko dopiero posiadam 1 miesiąc bardzo proszę o pomoc w tej sprawie... Jeśli to laser to prosze jaki typ szukać żeby zakupić i wymienić go .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mam też MK1 i działało super do czasu.Teraz po paru sekundach wywala płytę.Fachowiec powiedział,że laser.Koszt 200-300 pln i chyba lepiej szkać używkę,tylko nie mogę znależć.Jak rozwiążesz problem,to proszę daj znać.
niema nic lepszego niż BAWARKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niedawno uaktualnialem soft MK1 u kolegi i u niego tez nic nie pisało w ustawieniach jaki to MK ale kolega pomugł mi wysylając link z tego postu viewtopic.php?f=91&t=172013. Podejrzewam ze w twoim przypadku jest oprogramowanie MK1, a to ze plyty nie czyta to moze byc wina czytnika.Aby poprawic wydajność czytniki mozesz spróbować kupic plytke czyszczącą (ja u siebie tak zrobiłem i troszke pomoglo nie wiem jak bedzie w twoim przypadku). Jak bedziesz mial wiecej pytamn to radze poszukac na forum w starszych postach mozna tam znaleźć odpowiedzi na wiele pytań.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.