Skocz do zawartości

zimny gaz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
samochód grzeje jak trzeba parownik gorący ale gaz wychodzący z parownika na wtryski ma bardzo niską temperature co zrobić(instalacja Bigas)
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
no panowie nikt nie wiedział . Założylem nagrzewnice i po problemie :lol:
Opublikowano
no panowie nikt nie wiedział . Założylem nagrzewnice i po problemie :lol:

 

Witam.

Mam pytanko do Ciebie. Rozumiem, że jest to nagrzewnica listwy, a jakie to koszty?

Opublikowano
no panowie nikt nie wiedział . Założylem nagrzewnice i po problemie :lol:

 

Witam.

Mam pytanko do Ciebie. Rozumiem, że jest to nagrzewnica listwy, a jakie to koszty?

 

Ja też się dołanczam do pytania .Jakie koszty podgrzewacza wtryskiwaczy?

Jeśli BMW jest chorobą ,to ja nie chcę wyzdrowieć.


Mój mały czarny Diabełek 323Ti compact

Opublikowano
  • Autor

Witam

Orginalna ze sklepu kosztuje w granicach 300zł.

 

Ja zrobiłem ją sam :cool2: z rurek miedzianych .

 

 

Nie zaklada sie jej na listwe ale na weżyk z gazem tuz przed listwą i zasila wodą jak parownik .

 

 

 

Gaz teraz jest zawsze cieply,wcześniej gdy tego cuda nie miałem przy mocnym przyśpieszaniu gaz miał 4 stopnie , zapalał się check,zaczeło nią telepać nie wchodziła na obroty.

 

 

Teraz jest OK ale check pali się i nie wiem dlaczego.

Pewnie tak musi być :cry:

Opublikowano
Dzięki KONFIX.
Opublikowano

 

Teraz jest OK ale check pali się i nie wiem dlaczego.

Pewnie tak musi być :cry:

CHECK nie powinien się świecić to kwestia regulacji instalki, najczęściej palący się CHECK to zły skład mieszanki.

Wyłącz światła w dzień - wróć do normalności !!!
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

 

Teraz jest OK ale check pali się i nie wiem dlaczego.

Pewnie tak musi być :cry:

CHECK nie powinien się świecić to kwestia regulacji instalki, najczęściej palący się CHECK to zły skład mieszanki.

 

Mam E34, kontrolki check nie mam, ale...

Jeżeli przez więcej niż 10 sekund działająca sonda znajduje się poza zakresem mimo procedury adaptacji (sterowanie dawką paliwa), to zapamiętywany jest błąd adaptacji (numeru nie pamiętam). Takie coś może się dziać u Ciebie, a oprócz błędu może się to objawiać świeceniem kontrolki. Dopuki nie podepniesz auta pod komputer, to nie dowiesz się, o co chodzi.

Kai

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.