Skocz do zawartości

[e63]645CI Padł most- już wymieniony!


PawełRat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiedziałem jak pytanie zadać ale może jak opisze o co chodzi to ktoś mi pomoże, wczoraj chciałem zaszaleć i wyłączyłem ''antypoślizgi'' , gaz w podłogę i wiadomo co dalej, po zatrzymaniu się i spokojnym ruszeniu zaczęło coś stukać pukać szarpać w tylym moście, bardziej w jednym kole, kolega mówi że ten samochód ma fabryczną szpere która mogła się nie rozłączyć, lub że czujnik nie rozłącza blokady kół :mad2: po przejechaniu powoli kilkudziesięciu metrów w lini prostej objaw zniknął. co to jest? co się stało? :( koledzy pomocy Edytowane przez PawełRat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią przeczytam.

E63 ma szperę? Bo nic o tym nie wiem, a chyba tego elektronicznego przyhamowywania kół szperą nie można nazwać, nie?

No i napisz może jeżeli masz czas w jaki sposób sobie poszalałeś, że takie coś się stało? Jakiego typu zabawa to zepsuła? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega chyba miał zły dzień jak mówił że ma szpere e63 :) to było zwykłe kręcenie bączków najprościej mówiąc. Chłopaki od driftu stwierdzili że nie ma co bawić się w naprawy mostu i zalecili kupić nowy lub używany most. Moja ma prawie 200 tyś przebiegu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Most wyciągnięty, zajęło to mi i koledze ok 2 godz. Odpięliśmy pół osie, odkręciliśmy cały wydech, inaczej się nie da, osłona wydechu i most mamy już na wierzchu. już po samym oleju w moście było wiadomo gdzie jest usterka, generalnie satelity złapały luz na sworzniu po czym nie równo zazębiały się i wycierały. most powinien lekko kręcić się bez uzycia siły, tutaj ciężko było nim kręcic, mozliwe że padły też łożyska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pies trącał tą firmę kurierską ''siódemka'' :mad2: :evil: , most miał być dziś, i dziś miał być odpał buni, ale oczywiście przesyłka zaginęła gdzieś na magazynie we Wrocławiu i będzie na piątek. A jak bym miał np zarezerwowany weekend majowy w hotelu lub coś podobnego i kto by teraz za to wszystko kase zwrócił? telefonista od razu przyznał że to ich wina. skarg pisac nie będę bo juz nie mam siły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie most już jest na odpowiednim miejscu :D dzwoniłem do ASO w sprawie oleju- wchodzi tam castrol SAF-X0 , ja wlałem 1,4 l. wydatek 200 zł. Most kupiłem od firmy z Wrocławia koszt 1000 zł z 2008 roku. Bunia śmiga jak powinna, pojechałem sprawdzić na parking :cool2: rewelacja, cichutko, nic nie szumi w moście. Temat zamykam :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.