Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczow:)

Chciałbym zasiegnąć opini ekspertów gdyż sam nie mam wielkiego doświadczenia z bmw, a chciałbym zostać dumnym posiadaczem.

Jeśli ktoś miałby chwile żeby napisać jakąś opinie na temat tego samochodu http://tablica.pl/oferta/bmw-e34-518i-sprzedam---zamienie--bogate-wyposazenie-instalacja-gazowa-IDTMxn.html

 

Dziekuje bardzo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki egzemplarz. Teraz też jest w dobrych rękach i dobija do 400tyś Silnik nadal pracuje idealnie, cicho i równo. Oprócz materiałów eksploatacyjnych nic przy nim nie robiono. Nawet gdyby, to koszty są nieduże. Sprzedawca podaje prawdziwe wartosci spalania, dobrze ze uczciwie podaje o stanie blacharki, ale może to świadczyć o dużych zaniedbaniach. W moim również były różne ogniska korozji, ale jest to zrobienia. Nie wiadomo więc czy auto nie miało przygód ze stałym twardym ciałem.Bardzo dobrze się tym jezdzi, jak nie zależy ci na osiągach- palenie gumy spod świateł itp. to do normalnej jazdy wystarczy. A i na prostej jak się rozpędzi to 180 pójdzie. Ja ten silnik i model wspominam z łezką w oku. Oczywiscie oględziny na żywo są konieczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz :) samochod widzialem i dowiedzialem sie ze wymieniany byl silnik na m43. Chodzi rowno zadnego falowania nie slyszalem.

W srodku skora wymieniana na nowa tak samo jak zawieszenie. Jedyne co bolalo ten egzemplarz to praktycznie dosc duze ogniska korozji, na drzwiach i progach.

I tu moje pytanie czy warto brac taki samochod gdzie raczej trzeba byloby caly dawac do lakiernika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest E60 czy E61, to auto pewnie sprzeda się bez problemu gdy będzie dobrze zrobione a nikt raczej nie będzie wnikał czy coś był czy nie w przeszłości wypadkowej.Druga sprawa to czy nie lepiej kupić 520i, spalanie podobne a jednak kilka koników mocy więcej nie zaszkodzi.

Tutaj masz raporty spalania:

http://www.autocentrum.pl/spalanie/bmw/seria-5/e34/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.