Skocz do zawartości

BMW 335i e92


BMK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Dokładnie tak jak mówią dziqsek oraz tommy80 testy przeprowadzone w bezpiecznych warunkach.

Program jest lekki tzn ciut ponad 350 KM i 499 Nm.

Co cichu liczyłem na min 360 KM, ale wyszło co wyszło. Jeżeli chodzi o Nm to tutaj z kolei liczyłem, że wyjdzie max 480 a wyszło ciut więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy

czarna mamba byłem w MR Motors na Mineralnej w Warszawie.

Autko zrobiło się szybsze, ale widząc Twój podpis i tak jest wolne :)

Nie chciałem wykresu papierowego tylko poprosiłem Witka żeby mi wysłał na maila i niestety nie mogę się teraz go doprosić...

 

Jedyne foto co mam :?

http://s6.ifotos.pl/img/335i-hamo_reharxr.jpg

 

 

niektórzy to już nawet grubo ponad 280.... :( - ja jeszcze musze na to poczekać....

jedziemy oczywiście do niemiec na autostradę :) - tak jak tommy80 napisał:)

no i w miejscu gdzie osiągamy takie prędkośći to rekord o jakim słyszałem że padł to...

... 369 km/h (mówimy o samochodzie a nie o motorze z turbo :) ) więc nasze 250-300 to nic :)

 

Mam wrażenie, że licznik zatrzymał się na na tych 280 km/h a strzałka na obrotomierzu powoli, ale cały czas szła do przodu :)

 

369 km/h ciekawe czym tak leciał? Faktycznie te nasze vmaxy to przy tym lipa! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co przesadzać, lepiej sobie dawkować moc...ja np jestem zadowolony, że nie kupiłem rok temu 335i, bo miałbym taki problem jak Wy (co kupić w nie absurdalnych pieniądzach szybszego i równie dobrego jakościowego) :D , a tak 328i F30 jest dla mnie idealnym autem.

 

Jeżeli np zrobisz 335i na 4xx koni to co później kupisz ?

 

11s na 1/4 to czas na poziomie Ferrari Enzo ( 660 HP / 1300 kg), więc możliwy do pobicia tylko przez absurdalnie stuningowane monstra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee nie, moja bumka seria

A Info z podpisu to Lotusem - poznan i rozeta wolnossakiem, a cwiara gdy mialem w nim turbo ( wszystko seria opony itp tez tylko mocy nieco wiecej) ale wazyl 780kg ;)

Ps a 360km/h to wynik prosiaka turbo 800hp

 

Obecnie z bmw jestem bardzo zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czarna mamba a jakie bmw posiadasz:)

 

1.55 na poznaniu to dobry czas, ja swoim 335i osiągnąłem 2 minutki równe, zawiodły moje umiejętności, wychylające się "sportowe" zawieszenie opony nie najlepsze i sine tarcze hamulcowe :)

Teraz jadę 29.04, i licze że uda mi się zejść poniżej 2 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Racja :) to rob ladne zdjecia i zakladaj galerie, im wiecej 335i tym lepiej, mógłbyś się jeszcze na naszych mini zlotach pojawić :)

 

@vystelior - powiem Ci że chip kompletnie zmienia autko, już nie mogę się doczekać 9 maja :d (wtedy ja robie...) mam nadzieje że przez jakiś czas przestane przeglądać moto allegro w poszukiwaniu alternatywny dla 335i bo już powoli coś mi odbija i interesują mnie takie autka jak corvette c6..... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to strata kasy, podatek dochodowy trzeba oddac a 20% boli . Piekne autko, z ciekawosci zmieniasz marke ?

 

Strata? czy ja wiem... Ja wykombinowałem to sobie tak... Wykupuje auto za kwotę pozostałą do spłaty t.j. 26000zł brutto wprowadzam je do firmy jako towar następnie sprzedaję za uzgodnioną z kupującym kwotę poprzez pełną fakturę VAT 23%. Na różnicę pomiędzy tymi kwotami w danym miesiącu muszę zorganizować sobie większe koszty t.j. towar, pierwsza wpłata do leasingu itp...

Rozważałem trzymanie samochodu do grudnia 2012 - koniec leasingu, później następne pół roku aby sprzedać auto jako VAT zwolniony ale nie chce mi się nim jeździć przez kolejny rok... mimo że z autem nie mam żadnych problemów to już mi się znudziło.

 

Z tego co wiem to po wykupie z leasingu trzeba autko posiadać minimum 6 miesięcy aby sprzedać je ze stawką VAT zwolniony...

 

335i

 

masz śliczne auto, gdybyś myślał o sprzedaży to daj znać na priv... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

335i

masz śliczne auto, gdybyś myślał o sprzedaży to daj znać na priv... ;)

 

Dzięki arnold :) Po chipie czuje się jak bym miał nowe auto, więc od nowa ciesze się że go posiadam :)

Jeżeli jednak będę musiał sprzedać to dam info najpierw info na forum - na pewno nie będzie to w tym roku.

Póki co to nawet funduszy nie mam na nic fajniejszego, więc nie ma się nad czym zastanawiać ;)

 

Autko git, a skóry na żywo wyglądają rewelacyjnie, idealnie wręcz komponują się z czarnym kolorem nadwozia

Dzięki, dzięki :cool2:

Pieknie

 

Szkoda, że ciebie na torze w Poznaniu nie będzie 29.04 bo bym sobie pooglądał (auto, jazdę i czasy)

 

Szkoda, ale wygrała majówka, w tym czasie będę w Chałupach ;)

Jeżeli swoje auto "odpimpujesz" to brać za przykład będzie można tylko Twoje :cool2:

Jazda i moje czasy po torze na pewno byłby by słabe. Nigdy nie jeździłem po torze.

To by było pewnie jak w tym powiedzeniu: Co z tego, że silnik gwizda jak kierowca pii... :)

Na gokartach jakoś nie boje się ze mnie obróci, że otrę się o bandę, albo w nią wjadę :mrgreen: - a tutaj było by mi szkoda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Szkoda, że ciebie na torze w Poznaniu nie będzie 29.04 bo bym sobie pooglądał (auto, jazdę i czasy)

...

Jazda i moje czasy po torze na pewno byłby by słabe. Nigdy nie jeździłem po torze.

To by było pewnie jak w tym powiedzeniu: Co z tego, że silnik gwizda jak kierowca pii... :)

Na gokartach jakoś nie boje się ze mnie obróci, że otrę się o bandę, albo w nią wjadę :mrgreen: - a tutaj było by mi szkoda ;)

Właśnie dlatego byłoby fajnie jakbyś był bo ja byłem raz tylko na torze w Poznaniu w zeszłym roku i raz na mokrym w Kielcach e90 dwa lata temu.

wujekwadus, też jedzie, i pisał mi że podobne jak ja ma doświadczenia albo lepsze

także wydaje mi się że byłbyś conajmniej tak dobry jak wujekwadus a napewno nie gorszy odemnie :cool2:

a byłaby fajna rywalizacja czasowa :8)

 

Co do obawy o auto w Poznaniu to wiadomo że można przesadzić i się rozbić :evil:

ale w porównaniu np. do toru w Kielcach pasy zieleni są na tyle duże a tor na tyle szeroki że po pierwszym kółku obawy znikają :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie udało mi się namówić użytkownika 335i na wyjazd na tor poznań :( probowałem, ale może następnym razem... a może w lipcu na nurburgring? :)

Każdy z nas ma kiepskie umiejętności na torze - nie ma co się oszukiwać :) liczy się dobra zabawa i atmosfera :cool2: :cool2: czasy i rekordy... no może kiedyś... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

klagosz trochę mnie uspokoiłeś mi szerokimi poboczami ;)

Chłopaki nie mówię NIE takim wyjazdom więc może następnym razem termin podpasuje i się wybiorę :)

Zabawa na pewno fajna :D

 

Mam w końcu wykresik:

 

http://s6.ifotos.pl/img/wykres-33_rerhrha.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

No ciekawe... zobaczymy jak wyjdzie u Ciebie, ale musi wyjść podobnie, bo auta jeździły tak samo.

Ale co tam kreski... najważniejsze - różnica w porównaniu do serii jest i to się liczy :twisted:

Nie żałuj... zobacz jaka pogoda za oknem :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.