Skocz do zawartości

E90 325 i 3.0 manul 2006 prośba o opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,pozbyłem się właśnie swojej e46 328 :evil: , zamierzam kupić e90 w R6, znalazłem nawet fajną 325i 3.0 sprowadzone z USA w manualu. Pytanie moje, co sadzicie o tym modelu, jest to silnik na wielopunkcie, 218 km, czy warto to kupić. Proszę o opinie kolegów, którzy posiadają ten model. Jak wygląda spalanie w tym silniku, co przemawia za a co przeciw.Czy są jakieś przeciw odnośnie aut z USA. Wiem w jaki stanie zostało sprowadzone i co było uszkodzone, jeśli o to chodzi to nic poważnego. Na co zwrócić uwage przy kupnie tego auta. Z góry dziękuję za pomoc. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, czego sie spodziewasz ? W sensie jakich osiagów ?

 

Bo model ten potrafi spalić w miescie i np na krotkich dojazdach do pracy 12-15 L.

 

To raz. Dwa osiagi sa tylko przyzwoite, czyli nie bedzie wciskania w fotel.

 

Trzy dobrze spradwdz przed kupnem jak auto bylo bite, bo czesto jest tak, ze zdjecia sa robione "pod klienta", ze niby auto bylo lekko bite...

 

Dwa jaka cena ?

 

Bo tu masz niezle wyposazony i w przystepnej cenie samochod u dilera majacego niezla opinie, wiec prawdopodobnie stan faktyczny bedzie zgodny z opisem.

 

http://otomoto.pl/bmw-325-i-salon-polska-automat-C20499207.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był uszkodzony delikatnie tył, nic poważnego, zawieszenie nie ruszone, widziałem całą dokumentacje, i jeszcze jedno, robię rocznie około 50 tys km, czyli dość sporawo,biorę pod uwagę zagazowanie z wiadomych przyczyn, jak to się spisuje ewentualnie na LPG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.