Skocz do zawartości

AC - LAKIERNIK SLASK


Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie :)

Jakis czas temu, jakis poj*b porysował mi moje e90 kluczem na parkingu (lusterko, 2x drzwi, blotnik i klape bagaznika).

Szkoda zglosilem do AXA,w której mam AC. Dziś dostałem kosztorys, patrze a oni wycenili szkode na 870 zł :duh: :duh: :duh: , kazda z tych czesci nadaje sie do malowania, czyli zaplace pewnie z 1500-2000 zł. Likwidacja szkody wyglada tak, ze musze od lakiernika dostac kosztorys, ktory wysylam do AXY, oni to weryfikuja, a pozniej musze wyslac im fakture za naprawe, w związku z tym mam nastepujące pytanie:

 

- Gdzie w Katowicach i okolicach mozecie polecic mi jakies konkretnego dobrego lakiernika, u którego mogę dostać fajną fakturkę ;)

 

Z góry dzieki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
JA ZALOZYLEM TEMAT DZISIAJ MI WYCENIL ZNAJOMY LAKIERNIK W AUDATEXIE (TAKI PORZADNY PODWYKONAWCA CITROENA NAPRAWDE ROBIA FAJNA ROBOTE ) )MALOWANIE DACHU W E90 BO MAM WGNIOTKE OD FAJERWERKOW I CHCE PIENIAZKI OD ORGANIZATORA -NA 2620 BRUTTO- WIEC ZA TE KILKA ELEMENTOW 870 ZL TO SMIECH ....TZN NIE PROPONUJE CI LAKIERNIKA BO TO WIELKOPOLSKA ALE ODNOSZE SIE DO CENY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyliczone wg audatexu ...stawka godzinowa pewnie ryzyko wyciecia szyby rozbierania podsufitowki tylna klapa rynienki potem montaz wklejanie szyby materialy itd wiem ze ladnie pomalowac dach to sztuka ...tym najbardziej mozna popsuc cale auto ....,a bez wyceny tylko tak u tego samego to ok 1 tys tylko nie na tym to polega ja szkody nie wyrzadzilem i ja teraz nie bede szukal jakiegos wladka w garazu za 300zl zeby mi malowidlo na dachu zrobil to raz a dwa tym co puszczali te fajerwerki to grozi w przypadku postepowania kara grzywnej za blokowanie drogi powiatowej zaklocanie porzadku publicznego do pozbawienia wolnosci wlacznie i stworzenie zagrozenia pozarowego ,do zabudowan bylo doslownie 10 m ... a samych ogni poszlo za parte tysiecy ...wiec mam to generalnie w pompie...ja przez czyjas nieodpowiedzialnosc nie bede zbieral prezentow na dachu i tyle ,zreszta chyba nikt by sie na to nie zgodzil ...cale auto u lakiernika takiego porzadnego to ok 6 tys ,zreszta dzwonilem w kilka miejsc podobnie z audatexu itp mi wyliczyli,np w bmw roboczogodzina to 270zl ,mojemu znajomemu z AC naprawiali niedawno voyagera to za wymiane maski blotnika drzwi szyby czolowej i bocznej i wymiana deski bo zostala uszkodzona szyba z malowaniem wyszlo (ale na AC) 37 tysiecy auto warte wg wyceny AC 85 TYS :DDD A bylo to przetarcie innym autem tylko, auto jezdzace generalnie zadnej tragedii ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak jestes bardzo zdesperowany, to mogę Ci polecić lakiernika w Częstochowie. Dwa lata temu sam robiłem u niego lakierowanie całego samochodu, cena była przyzwoita, ale teraz już nie pamiętam ile dokładnie. Polecałem go też znajomym, wszyscy zadowoleni. Nie wiem czy będzie Ci się chciało jechać, jak coś to masz stronkę z kontaktem, możesz zadzwonić i popytać co i jak: fachowe-lakiernictwo.pl

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.