Skocz do zawartości

bmw e60 nawigacja business 1 czytnik w kokpicie


GREGCGREGUS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie moje bmw 520d data produkcji 2007.04.05 posiada nawigację business 1 czytnik w kokpicie .

czy jest możliwość wgrania polskiego menu fajnie jakby było z polskim lektorem i wgrania polskiej mapy ,myślałem że nie będę miał problemu

dzwoniłem do firm na allegro i okazało się że żadna nie wgrywa menu po polsku do nawigacji business czy posiadacie namiary na taką firmę w Polsce ?

dziękuje za pomoc GRZESIEK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego :)

Jestem z woj.lubelskiego , szkoda że niema lektora ,ale fajnie że jest menu i mapka to już jest super .

bardzo bym się cieszył jakbyś pomógł mi wgrać polskie menu i oczywiście mapkę :) mogli byśmy się dogadać

Ja bym się cieszył z nawigacji ,a kolega z prezentu gwiazdkowego ,do Wielkopolski nie jest tak daleko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Polskiego menu Tobie nie wgram, ponieważ nie jest nigdzie dostępne za free. Jest osoba w Poznaniu która się tym zajmuje ale to koszt 800zł. Mapkę możesz sobie sam załadować do auta, pobrać i wypalić na płytce. Link podałem wcześniej, wszystko jest opisane. Jest jeszcze firma w Łomży która też to zrobi i tam będziesz miał bliżej.

 

Link: http://www.uczymyautapolskiego.pl/produkty/bmw.html

 

Pozdrawiam,

 

Klik: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=447545

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za linka ,przedzwoniłem i już umówiłem się na wgranie menu ,firma jest chyba ok ,

zrobią mi po promocyjnej świątecznej cenie :)

A co do wgrania polskiego menu to oczywiście myślałem że zrobisz to za pieniądze

myślałem ,że się tym zajmujesz po prostu nie zrozumieliśmy się .

jeszcze raz dziękuję za pomoc ,miłego weekendu życzę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.