Treść opublikowana przez ZmeiZlodei
-
X3 [E83] 2004r. WBAPA71060WA67752
ZmeiZlodei opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam. Co sądzicie o tym bmw? http://olx.pl/oferta/czarne-bmw-x3-CID5-IDbUWqJ.html Po rozmowie telefonicznej: Brak ksiazki serwisowej Malowana maska i blotnik przedni-podobno żonka zarysowała. Stan techniczni i wizualny bardzo dobry.
-
E46 320i 2000, Bełchatów WBAAM11070JM48577
ZmeiZlodei odpowiedział(a) na tizzue temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTylna klapa zle spasowana czy mi się wydaje ??? Przelot trochę nie realny ale to do sprawdzenia. VIN rozkoduj.
-
E46 2.0ci POZNAŃ VIN: JK10342
ZmeiZlodei odpowiedział(a) na 10100111001 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażi plaku nie żałowano :mrgreen:
-
BMW E46 320Ci bierze olej/od czego jest ten przewód?
Normalne spalanie oleju. Nie ma co się obawiać.
-
BMW E60 520 WBANX11010CZ96720 2008r
ZmeiZlodei odpowiedział(a) na ZmeiZlodei temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSamochód sprowadzamy z Belgii. Nr rej. dalej nie ma.
-
BMW E60 520 WBANX11010CZ96720 2008r
ZmeiZlodei opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo o niej sądzicie ?? http://en.otomoto.pl/bmw-520-ksenon-navi-skora-aso-oplaty-C34129947.html
-
BMW E46 320i, sedan, WBAAM110X0JM33636
ZmeiZlodei odpowiedział(a) na kejuw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA z jakiego rocznika ta kiera ?? Mam identyczną w e46 z 2000r Listopad.
-
WYCENA SZKODY E46
W czasie tej stłuczki było sporo świadków także raczej z udowodnieniem winy nie będzie problemu. Bardziej boje się ile to potrwa bo wiadomo jak to jest z tymi sądami. Gościowi co po pijaku wjechał w dupę mojej e46 na bank nie popuszczę. Zniszczył moje oczko w głowie na które tak długo czekałem a to już jest duże przygięcie.
-
WYCENA SZKODY E46
Właśnie sęk w tym, że kasę wezmę wtedy gdy zakończy się sprawa sądowa sprawcy który był pod wpływem alkoholu. Generali tak mi napisało. Także do 3 miesięcy raczej sobie poczekam. Ogólnie z kasy jestem zadowolony. Dużo się naczytałem że Generali to złodzieje itd... ale jeszcze nie ma takiej tragedii. Zresztą i tak kasę za tą szkodę, za auto zastępcze itd będzie pokrywał sprawca...
-
E46 Instalacja gazowa 2.2 170km
Założone może i będą ale nie będą dobrze wystrojone.
-
BMW E46 coupe 330i
ZmeiZlodei odpowiedział(a) na marcov temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJuż dawno nie widziałem tak strasznie zniszczonych siedzeń... :shock: I to ma mieć 190k :mad2:
-
WYCENA SZKODY E46
Ta jasne już widzę jak wysyłają. Tak się zastanawiam jeszcze czemu do wartości samochodu nie doliczyli instalacji gazowej za 3k. Fakturę dawałem rzeczoznawcy a w wycenie nic o tym nie ma... Celowe posuniecie Generali?? A za lawete to kiedy mi doliczą??? Fakture również wręczałem rzeczoznawcy. Złodziejec! Bez odwołania się nie obędzie. Na wycenę szkody czekałem miesiąc to na kase pewnie bede czekal ze dwa miechy. W sumie i tak się ciesze że ponad 8k Za naprawę policzyli mi 5k na gotowo z częściami a miałem i tak do wymiany tłumik i lekko pordzewiałe nadkole. No i lampy miały iść do wymiany :8)
-
WYCENA SZKODY E46
A ta kwota to co to jest??? >>> 'Wartość pojazdu uszkodzonego określona: Metodą stopnia uszkodzenia. . . . . . . . . . . 2 284 PLN'
-
WYCENA SZKODY E46
Witam ponownie. Przyszła wycena szkody. http://www.editer.pl/fotka/f736a9ee264b65ddf7f9905f563299b7_1.jpg http://www.editer.pl/fotka/53d03b22641825828e7114c4e5a10039_1.jpg http://www.editer.pl/fotka/191baa554c4050c5a36d2e4b433f9f81_1.jpg Jak mam rozumieć wypłatę odszkodowania bo nie rozumiem. Czy od 12 000 odejmuje wycene wraka wyliczoną na licytacji czy jak?
-
WYCENA SZKODY E46
Witam. Trochę oglądałam e46 z silnikiem r6 ale niestety większość wymęczona a za dobre egzemplarze trzeba dać powyżej 16 koła. Oczywiście taka która nie widziała gazu. Takie realia :D Dziś wysłali mi protokół szkody. Myślę że za parę dni będzie wiadomo ile mi wypłacą. Oczywiście jestem przygotowany na odwołanie :) Tu parę fotek z dzisiejszej wymiany koła. http://www.editer.pl/fotka/045b4e8cb1a48ea1ee8fc35a9964e94c_1.jpg http://www.editer.pl/fotka/5c1cdbed310202838c70aeabdd163677_1.jpg http://www.editer.pl/fotka/a98ba17c28a4ea3c9c7a3eea9f696eb5_1.jpg http://www.editer.pl/fotka/cb26f3e2f52f0126d038b415b3845731_1.jpg http://www.editer.pl/fotka/22a5a6ec0a1914d68d343cd17b6bbacd_1.jpg http://www.editer.pl/fotka/ed046a0e3bff2908d364a75509a16285_1.jpg http://www.editer.pl/fotka/f2b7ceb74ed3f0edb3640cc997250e44_1.jpg Z tego co zauważyłem to odpiął się łącznik stabilizatora a tak to nie widać aby coś poważniejszego się stało. Ta opona jest do sklejenia ?? Bo felgi to się raczej nie opłaca prostować bo i tak miałem coś kupować :D
-
WYCENA SZKODY E46
Witam. Rzeczoznawca oglądał auto i stwierdził, że raczej na 100% będzie szkoda całkowita. Co za tym idzie, pieniędzy dużych z tego nie będzie... W między czasie szukałem jakiejś e46 coś koło 17 tys w sedanie powyżej 2 litrów i nic fajnego niestety nie ma... Nawet dzisiaj identyczna jak moja, z takim samym motorem, ale tak wymęczona że ręce opadają. Gratulacje dla tych co znajdą jakiś fajny egzemplarz e46 :wink: I z tego wszystkiego doszłem do tego, że jednak będę robił swoją bunie. Pytałem w jednym warsztacie i gość krzykną 6.5 tys na gotowo. Chce wstawić całą dupę bo stwierdził że nie będzie tak się odróżniać. Miał rację ?? Lepiej całą dupe czy ćwiare?? Do wymiany jest tylnia lewa ćwiartka, zderzak, końcowy tłumik, lampa tylnia, felga, tylnia klapa, lekko wgnieciona prawa tylnia ćwiara(wypchnąć, ewentualnie polakierować. Poza tym wstawienie do ramy, lakierowanie no i ogólnie robocizna. Wszystko jest na allegro. Łącznie za wszystkie części przeliczyłem 1.6tys. Dużo krzykną 6.5 tys za robote plus części?? Ogólnie gość ma bardzo dobre opinie i dopiero by zaczą za 2 tyg a robota zajęła by 3 tyg. Robić czy sprzedać w cholere?? Ogólnie autko jest naprawdę ładnie zadbane. No i założony nowy gaz ehhh
-
WYCENA SZKODY E46
" Towarzystwo ubezpieczeniowe powinno pokrywać koszty auta zastępczego od dnia szkody do momentu odebrania naprawionego samochodu z warsztatu, co w dotychczasowej praktyce również nie było regułą. Pieniądze należą się nam za cały okres, gdy nie możemy używać auta: nie tylko za czas, kiedy samochód stoi na „warsztacie”, ale też za czas, kiedy nasze cztery kółka z jakiegoś względu (np. brak części) czekają aż zajmie się nimi mechanik W przypadku, gdy twój sq kwalifikuje się już do naprawy, a jedynie na złom, także możesz korzystać z auta wynajętego na koszt ubezpieczyciela OC sprawcy kolizji. Zwrot kosztów będzie dotyczył wtedy okresu od momentu wypadku do momentu kupienia nowego samochodu lub wypłaty przez towarzystwo odszkodowania." No więc jak to jest w praktyce?
-
WYCENA SZKODY E46
Zresztą wypożyczalnia kontaktowala się z ubezpieczycielem i wyrazili zgodę na wypożyczenie auta na ich koszt. Tak mi gość z wypożyczalni gadał.
-
WYCENA SZKODY E46
W piątek auto idzie do warsztatu. Czyli jak auto wezmę w czwartek to zapłacę za to z własnej kieszeni za ten jeden dzień jak auto nie jest w warsztacie?? Dobrze rozumiem?
-
WYCENA SZKODY E46
Na czwartek umówiony jestem z rzeczoznawca. A z tym autem zastępczym to się należy każdemu tylko nie wszyscy o tym wiedzą. Jest na to ustawa.
-
WYCENA SZKODY E46
Jezeli jest asistance to lawete biore na ubezpieczyciela. Jeżeli chce na fakture to czy oddadzą mi za to kasę to stwierdza to likwidator. Tak mi powiedzieli w Generali
-
WYCENA SZKODY E46
A jak to jest jak chce wziac lawete na fakture i zaciagnac auto do warsztatu. Ubezpieczyciel pokryje te koszta??
-
WYCENA SZKODY E46
Ale z drugiej strony sprawca był pijany i ubezpieczyciel będzie ściągał kasę od tego typa. Tak więc kasa nie idzie od ubezpieczyciela i moze nie beda robic takich cyrkow.
-
WYCENA SZKODY E46
Czyli jak ubezpieczyciel wyliczy szkodę całkowitą to nie mogę naprawiać auta w aso/warsztacie tylko wziąć od nich kasę i się martwić co zrobić z gratem ?? Szczerze to bym wolał oddać auto do warsztatu i mieć spokój ehhh... A jak to jest z autem zastępczym ?? Mogę wziąć auto z wypożyczalni bez żadnych konsekwencji ??
-
WYCENA SZKODY E46
Czyli będę musiał wziąć pieniądze pomniejszone o wrak samochodu ?? Nie będzie opcji oddania auta do warsztatu?