Treść opublikowana przez bezel141
-
Bezel141 -->BMW E90 320D GWINT/ZP1/KOREKTA LAKIERU
Tam było twardo bo na asfalcie tak samo stoi :P wtedy robiłem zdj na szybko i w południe bo musiałem jechać po samochód dla kolegi pózniej. Zrobię cos przy zachodzie słońca nie długo jak pogoda pozwoli i na równym
-
Bezel141 -->BMW E90 320D GWINT/ZP1/KOREKTA LAKIERU
Szukam oryg ale używek, szkoda mi tysiaka, te mi mocno nie wadzą, ale wiem, że są za ciemne. Nie cisnie mnie na zmiane tak mocno jak wtedy gdy mialem oryginalne czerwone :)
-
Bezel141 -->BMW E90 320D GWINT/ZP1/KOREKTA LAKIERU
Bardziej mięko jak na sportline :P
-
Bezel141 -->BMW E90 320D GWINT/ZP1/KOREKTA LAKIERU
Ta technix
-
Bezel141 -->BMW E90 320D GWINT/ZP1/KOREKTA LAKIERU
Wczoraj zrobiłem kilka zdjęć samochodu aby pokazać jak wygląda teraz na gwincie. http://i.imgur.com/H3cq7Uk.jpg http://i.imgur.com/U2uJUMJ.jpg http://i.imgur.com/8vX3o1s.jpg http://i.imgur.com/gJaJKoF.jpg http://i.imgur.com/EJcm1AV.jpg http://i.imgur.com/PU19rUa.jpg http://i.imgur.com/Fw77Tkn.jpg http://i.imgur.com/bzJ0JQ9.jpg http://i.imgur.com/UODWnz3.jpg http://i.imgur.com/XK0YrS9.jpg http://i.imgur.com/xLMw19D.jpg
-
Bezel141 -->BMW E90 320D GWINT/ZP1/KOREKTA LAKIERU
TA Technix Koło dobijało, więc poszło 15mm w górę i założyłem odbój. Jest teraz bardzo dobrze, choć przy zapadniętej studzience czasem mi otrze, ale to rzadko.
-
E90 320i 2005 Sparkling Graphite Metallic
Prawie identyczna jak moja po zakupie :D Dobry krok z głośnikami. Za to radio wygląda teraz tragicznie. Co do ringów, nie kupuj białych bo nie będzie ich widać.
-
Bezel141 -->BMW E90 320D GWINT/ZP1/KOREKTA LAKIERU
Dzięki, pomysł kopiowany od Ciebie :P Wpadł niespodziewanie gwint i jest w trakcie ustawiania optymalnej wysokości http://i.imgur.com/CfZDfe8.jpg http://i.imgur.com/mVBg1eA.jpg
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
to naszego forumowicza :D
-
Zlot Forum BMW Klubu Polska 2015 - Film str. 29
Te jutro sie przeciąga :? kiedy film :!:
-
Bezel141 -->BMW E90 320D GWINT/ZP1/KOREKTA LAKIERU
Jako, że była cofka forum to muszę dodać post po raz drugi. Komentarzy wszystkich nie pamiętam więc nie odpowiem :/ Cześć, Kupiłem teraz dystanse 12mm na przód, nic nie bije jest OK :D Poza tym z tyłu wrzuciłem 20mm zamiast 17, jest na styk z błotnikiem felga. Po 9 dniach jazdy bez rejestracji dopadli mnie :) nic nie dały tłumaczenia, że rozmawiałem z innym policjantem i mi tak pozwolił. Mandatu nie dostałem, lecz powiedział że da jak nie założę do jutra. No i zrobiłem kilka zdjęć póki ni miałem rejki, oto efekt. Niektóre były robione iphonem 6, będzie widać słabszą jakość. Czy któreś zdjęcie podoba sie Wam na tyle aby zgłosić je do kalendarza, lub jakieś poprzednie? Pomóżcie coś wybrać. http://i.imgur.com/FtN5evU.jpg http://i.imgur.com/hSn9VkZ.jpg http://i.imgur.com/fWrnvRD.jpg http://i.imgur.com/gbMxjju.jpg http://i.imgur.com/MENqeqs.jpg http://i.imgur.com/Kjtw6Qy.jpg http://i.imgur.com/SGGJcFV.jpg http://i.imgur.com/7cpXluc.jpg http://i.imgur.com/6sNXaCh.jpg http://i.imgur.com/x5MSxjU.jpg http://i.imgur.com/BXpjgEg.jpg http://i.imgur.com/8rVlLOC.jpg http://i.imgur.com/S66tbKH.jpg http://i.imgur.com/h92X7mB.jpg http://i.imgur.com/X8CU5uX.jpg http://i.imgur.com/1TSG7A2.jpg http://i.imgur.com/0TElhsh.jpg http://i.imgur.com/CWBf4xv.jpg http://i.imgur.com/ksfx0bI.jpg http://i.imgur.com/IbhBTac.jpg http://i.imgur.com/q9QBjF1.jpg http://i.imgur.com/3EV1Ji7.jpg http://i.imgur.com/OA09AUS.jpg http://i.imgur.com/E5eaQQ3.jpg http://i.imgur.com/KIElEpH.jpg http://i.imgur.com/lUcFV6F.jpg http://i.imgur.com/afxbpkA.jpg http://i.imgur.com/s7envjj.jpg http://i.imgur.com/bXXkKXu.jpg
-
Bezel141 -->BMW E90 320D GWINT/ZP1/KOREKTA LAKIERU
Samochód był ostatnio u lakiernika, dzisiaj odebrałem. Pomalowałem tylny zderzak i dziurki w przednim, zdjąłem rejestrację... zobaczymy na jak długo. Zdjąłem naklejkę z przedniej szyby i w jej miejsce jest tablica. Ostatnimi czasy kupiłem dystanse na przód z ta technix, lecz mi biły od 50 i odesłałem. Macie jakieś godne polecenia i z normalna ceną zamiast 500? dwa szybkie zdj z tel http://i.imgur.com/tMea6Xn.jpg http://i.imgur.com/hyKmFbt.jpg
-
F10 535i
byles na zlocie bkp? szukalem Cie :P
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Czyli tez lepiej opuścić te 10 dla nowego właściciela bo teraz nikt nie zwróci za remont silnika który robiłaś profilaktycznie. Nasz kraj - taki piękny, taka rzeczywistość :)
-
Bezel141 -->BMW E90 320D GWINT/ZP1/KOREKTA LAKIERU
To jest nakładane na zderzak i przyklejone na klej plus wkręty od dołu
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Tak jak mówiłem Ci na złocie, wg mnie nie warto było naprawiać tylko lepiej było opchnac te 3-4tys taniej i nie pchać sie w remont jeżeli nadal myślisz nad zmiana auta. Jak podchodzisz do samochodu, nie nudzi Ci sie? Bo mi bo po roku wierci i kręci zeby cos nowego kupic bo juz znudził sie
-
M3 E92 White
świetna, i biała :8) Daj wiecej zdjec srodka
-
Bezel141 -->BMW E90 320D GWINT/ZP1/KOREKTA LAKIERU
Tydzień po tygodniu.. odwiedziłem zlot BMW klub Mazowsze w Węgrowie, kilka zdjęć z imprezy. http://i.imgur.com/IJLfeYY.jpg http://i.imgur.com/k6gqeAf.jpg http://i.imgur.com/VuqS7pN.jpg http://i.imgur.com/PUTMJ7Q.jpg http://i.imgur.com/kVZ49AH.jpg http://i.imgur.com/M9yUIlI.jpg http://i.imgur.com/WAHp8xp.jpg http://i.imgur.com/bDyWfr8.jpg http://i.imgur.com/AOLGPTq.jpg http://i.imgur.com/hMHZX5W.jpg http://i.imgur.com/tFyTLcc.jpg http://i.imgur.com/lIazCXc.jpg http://i.imgur.com/xnRd1tk.jpg http://i.imgur.com/ispapXv.jpg http://i.imgur.com/m4L8kAp.jpg http://i.imgur.com/2xZhxTE.jpg http://i.imgur.com/vZcUuZw.jpg
-
Bezel141 -->BMW E90 320D GWINT/ZP1/KOREKTA LAKIERU
Zawieszenie mam standardowe a Sprezyny eibach sportline. Felgi to ZP01 8.5x19 przednie i tylnie to 9.5x19. Opony mam 225/35 przód i tył 235/35 lecz żałuje i wolałbym 255 mieć z tyłu.
-
Bezel141 -->BMW E90 320D GWINT/ZP1/KOREKTA LAKIERU
Dystanse były z firmy dystkom. Uszkodziły sie podczas jazdy, cześć która pękła była wbita wręcz wprasowana w felgę i musiałem zbijać młotkiem. Nie wiem ile jeździłem na takich :-/
-
Bezel141 -->BMW E90 320D GWINT/ZP1/KOREKTA LAKIERU
Odkąd założyłem felgi ZP jeździłem na 13mm dystansu z tyłu. Postanowiłem wrzucić 5mm szersze i zobaczcie co sie stało z tymi które były założone. Wina felg, czy dystansu? Wcześniej rok przejeździłem na innych felgach i było OK. Oba wygladają identycznie. http://i.imgur.com/HgHDopr.jpg http://i.imgur.com/AvB4yOg.jpg http://i.imgur.com/p9WjCeq.jpg http://i.imgur.com/4UDoAxe.jpg I jeszcze fota ze zlotu znaleziona w zdjechach ze zlotu które ktoś dodał http://i.imgur.com/0ukT4Fc.jpg
-
Bezel141 -->BMW E90 320D GWINT/ZP1/KOREKTA LAKIERU
Akurat zamiennik ale poleciłbym Ci poszukać ori.
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
i znów pomyłka :mrgreen: Włodek to generał na forum BKP i powozi e93 :wink: Tak wiem, po porstu napisałem tak jak wczesniej. Spoko luz rozrozniam Wlodiego od Waldka :D
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
hahaha wlodek haha sorry literówka :duh: :mrgreen:
-
Mój Potworek 320si -Sprzedane temat do zamknięcia.
A ja sie zastanawiałem kto wpadł SI. Dobrze wyglądają te przyciemnione lampy