Treść opublikowana przez tolkapon
-
Koła 19'' czy 20''?
I jak komfort na 20 kołach
-
Systemy asystujące kierowcy Plus i Professional.
podsumowując chyba na razie w Polsce nie ma sensu dopłacać do pro
-
Koła 19'' czy 20''?
-
Siedzenia
a to grzanie siedzeń ustawia sie telefonie w aplikacji czy w samochodzie
-
Koła 19'' czy 20''?
byłem zdecydowany na te podstawowe 19 z pakietu M ale byłem wczoraj w salonie i wyglądają trochę biednie w porwaniu do 20
-
Koła 19'' czy 20''?
20" aluminiowe obręcze M Aero 939 Bicolor Black Grey a te koła sa na RF oponach czy zwykłych
-
Siedzenia
tak to jest ze sprzedawcami powiedzieli ze nie ma takiej mozliwosci
-
Systemy asystujące kierowcy Plus i Professional.
A czy w plusie można na chwile puści kierownice i sam trzyma się w pasie ruchu czy nie
-
Siedzenia
w jezdny z postów powyżej było ze można ustawić godzinę grzania foteli, tak to zrozumiałem ale to chodziło o webasto
-
BMW Digital Key
czy elektryczna klapa w kombi jest w standardzie?
-
Systemy asystujące kierowcy Plus i Professional.
czyli nie ma sensu brać pro
-
BMW Digital Key
z tego co rozumiem jak nie ma sie dostępu komfortowego to trzeba wyjąc telefon z kieszeni i przyłożyć do klamki, ale trzeba opdaplć aplikacje czy wystarczy samo zbliżenie
-
Systemy asystujące kierowcy Plus i Professional.
w sumie do pakietu Professional względem plus to dopłata niecałe 5000 tyś Czyli żeby sam trzymał się passa i korygował sam tor jazdy trzeba mieć Professional
-
Siedzenia
dowiadywałem się w salonie i sprzedawca kontaktował sie z działem technicznym i dostałem informację ze automatyczne grzanie i wentylowanie tylko przy webasto a w samych fotelach komfortowych nie?
-
BMW Digital Key
Dzień dobry jak to się sprawdza na co dzień w porównaniu z dostępem komfortowym
-
BMW Live Cockpit Professional
Co myślicie ot tym pakiecie, bo tylko w tym jest chyba wyświetlacz Head-Up i tak się zastanawiam czy to wziąć czy komfortowe siedzenia
-
Siedzenia
Dzień dobry czy poza tym że siedzenia komfortowe są ustawiane w pełni elektrycznie to czymś się różnią od standardowych bo wyglądają prawie tak samo? Maja np jakieś dodatkowe regulację jak w G30 że oparcie się łamało czy zaciskały boczki w trybie sport
-
Opłacalność pakietu Service Inclusive
też się zastanawiam po w pakiecie przeglądów 5 lat 80 tyś łapią się dwa przeglądy, mi powiedziano że finansowo to korzyć około 10%, a tych pakietów nie dotyczy upust to jak się bierze samochód w leasing i doliczy oprocentowanie to się nie opłaca chyba
-
Terminy dostaw, opóźnienia, restrykcje
czy 19.3% procent upustu na 540D Turing to max czy komuś udał się wyciągnąć więcej
-
Veganza vs Merino
Witam Chciałbym się dowidzieć jakie opinie po kilu miesiącach używania macie tapicerki Veganza. Czy ta jasna nie farbuje i łatwo się czyści a jeśli ktoś ma czarną to w lecie jet do wytrzymania trzy lepiej wziąć wentylacje siedzień
-
Nie dział otwieranie ani zamykanie samochodu z kluczyka G30 530i 2018r.
Witam W lato zauważyłem że nie ma żadnej reakcji na przyciski na kluczyku, ani nie otwiera ani nie zamyka samochodu, dział dostęp bez kluczykowy. Wymiana baterii w ASO nic nie zmieniła. Sprawdziłem drugi kluczyk tez nie działa wiec to nie kwestia samego kluczyka. Przy przeglądzie olejowy powiedzieli ze nie maga sprawdzić bo nie miałem 2 kluczyka, a samo sprawdzenie 800 zł. Czy ktoś ma jakieś pomysły czy rady 🙂 Pozdrawiam
-
Dolna żaluzja G31
A samochód był jeszcze na gwarancji?
-
Dolna żaluzja G31
Witam. Nie dawno przy myciu samochodu zauważyłem że żaluzje w nerkach są cały czas otwarte, wcześniej tak nie było. Może ktoś się z tym spotkał
-
Gasnące zegary - serwis nie widzi problemu
Znajomemu w g30 550i po 3 razie wymieni zegary w ramach gwarancji
-
Mapa do Navi - aktualizacja
A jak się aktualizuję mapy?