Witam
Od niedawna zauważyłem pewną przypadłość.
Gdy powoli rozpędzam pojazd wszystko wygląda ok.
Gdy chcę wyprzedzić, a wiążę się to z nagłym wciśnięciu pedału "w podłogę" pojawia się objaw jakby na zmianę ktoś przyczepiał mi ze 2 tony do zderzaka i odpinał. To znaczy ma moc, nagle wyczuwalny spadek mocy i znowu przyspieszenie jakbym dostał z 50 km więcej i tak do czasu aż zwolnię pedał gazu.Dodam, że podczas przyspieszania nie zmieniam położenia(siły nacisku)pedału gazu.
Del